Dobrodošli, prvašići

 

Dragi prvašići, za početak vas pozdravljamo iz naše vrijedne redakcije Internetskog školskog lista ZAG i želimo vam dobrodošlicu u osnovnoškolske klupe!

Za sve one koji su propustili priredbu dočeka za naše prvašiće, želimo je ukratko dočarati. Na priredbi je bilo puno plesa, pjevanja, igrokaza,viceva i šala. Zahvaljujemo se učenici Pauli Klepo na odlično odrađenom vođenju priredbe. Nakon zabavnog dijela priredbe došao je i onaj malo ozbiljniji, kada su učiteljice prozvale  svoje nove đake i zatim s njima krenule prema njihovim učionicama.

Svim prvašićima želimo puno sreće i puno petica u ostatku školovanja. Nadamo se da će im u našoj školi biti lijepo i da će uživati u nastavi koju im pripremaju njihove vrijedne i brižne učiteljice Ljiljana Matić, Mirela Petrač, Natalija Jurašić i Dubravka Fiolić.

Mi već znamo da je naša škola za sve učenike jako posebna i teško će nam biti na kraju osmog razreda odvojiti se od nje.

Još jednom vam želimo dobrodošlicu u vašu, Osnovnu školu Marije Jurić Zagorke!

Ela Kumer, 7.d

Ines Tadić, 7.d